Tinklaraštis

YPATINGI ŽIEMOS PASIŪLYMAI JUMS!

2023 01 13

Žiemai įpusėjus turime Jums naujienų – dabar daugybę „ACTEON“ kompanijos produktų siūlome įsigyti kur kas pigiau. Šiame straipsnyje pakomentuosime populiariausius mūsų produktus. Visą aprašą apie juos rasite mūsų internetinėje svetainėje.

Ultragarsiniai skaleriai

Ultragarsinis skaleris „NEWTRON PS XS B.LED“turi integruotą išskirtinę ir patentuotą NEWTRON technologiją, kuri gydymo procedūras padaro labiau tausojančias, efektyvesnes ir komfortiškesnes. Jis taip pat turi ploną ir lengvą antgalį su B.LED pašvietimo funkcija, autonominį 300 ml skysčio konteinerį, nuimamą galingumo reguliatorių patogiam valymui. Dabar perkant ultragarsinį skalerį „NEWTRON PS XS B.LED“ papildomai gausite 2 Jūsų pasirinktus instrumentus.

ACTEON ultragarsinių skalerių instrumentai

Didžiausias, beveik 80 skirtingų instrumentų pasirinkimas. Unikalus jų dizainas, išskirtiniai lydiniai ir paviršių danga specialiai pritaikyti įvairiausioms klinikinėms procedūroms. Spalvinio kodavimo sistema priskiria instrumentus 4 skirtingiems galingumo režimams. Visi komponentai – elektroninis skalerio modulis, antgalis ir instrumentai yra specialiai suprojektuoti taip, kad idealiai tiktų vienas kitam ir garantuotų efektyvų ir saugų darbą.Nepraleiskite progos įsigyti 3 ultragarsinius instrumentus už 2 instrumentų kainą!

Ultragarsinių skalerių antgaliai

Perkant bet kurį ultragarsinio skalerio antgalį papildomai gausite 2 nemokamus instrumentus ir dinamometrinį raktą. Galite rinktis bet kuriuos 2 ultragarsinius instrumentus. Visus pasiūlymus apie antgalius rasite peržvelgę mūsų pasiūlymą.

Sodapūtės

Sodapūtė „Air-N-GO EASY“ pritaikyta dviems sritims: apnašų valymui virš dantenų ir po jomis. PERIO funkcija skirta subgingivaliniam apnašų valymui: dantų ir implantų priežiūrai kišenėse, dantenų uždegimo gydymui ir periodonto ligų prevencijai. Tas pats vienas antgalis yra naudojamas visiems klinikiniams atvejams, keičiasi tik purkštukai ir naudojami milteliai. Pirkdami šią sodapūtę papildomai gausite vieną nemokamą purkštuką.

Sodapūtės komplektą sudaro: antgalis „AIR-N-GO EASY“, purkštukas „SUPRA“, 5 x 20 g įvairių skonių miltelių „CLASSIC“ ir priežiūros komplektas.

Sodapūtės milteliai

Siūlome mėtų, citrinų, aviečių, kolos arba neutralaus skonio miltelius, tinkančius visoms sodapūtėms. Visus pasiūlymus rasite internetinėje svetainėje.

Kompozitų polimerizavimas

Ypač galingos polimerizavimo lempos „Mini LED SuperCharged“ galingumas siekia 2 000 mW/cm² su Ø7,5 mm skersmens šviesolaidžiu, ji efektyviai kietina daugumos gamintojų kompozitus. Šviečiantis skystųjų kristalų ekranas kartu su plačiomis meniu nustatymų pasirinkimo galimybėmis padeda kontroliuoti paciento gydymo procesą. Trys galingumų režimai: visas galingumas, pulsuojantis ir kylantis galingumas.

Visus šiuos pasiūlymus, jų kainas ir dar daugiau kitų pasiūlymų su didelėmis nuolaidomis ir dovanomis rasite čia: https://bit.ly/3hRKRmm.