Kontaktai

Uždaroji akcinė bendrovė "Mardentas" 

Juridinio asmens kodas: 225863550 
PVM mokėtojo kodas: LT258635515 

Buveinės adresas: Lazdynėlių g. 8, LT-04126 Vilnius 

Darbo valandos: I-V 09:00 - 18:00

Telefono numeris: +370 5 2337402 
Fakso numeris: +370 5 2337786 

Registro tvarkytojas: Valstybės įmonės Registrų centro Vilniaus filialas 

AB SEB bankas, a/s LT84 7044 0600 0779 6610
AB Citadele bankas, a/s LT10 7290 0000 1746 7215





Direktorius Andrius Vyčas
Mob. tel.: +370 612 58328
El. paštas: a.vycas@mardentas.lt



Projektų vadovas Paulius Navickas
Mob. tel.: +370 614 49274
El. paštas: paulius@mardentas.lt



Serviso vadybininkas Vaidotas Paukšta
Mob. tel.: +370 619 10017
El. paštas: vaidotas@mardentas.lt



Inžinierius Aleksandr Mackevič
Mob. tel.: +370 655 32498
El. paštas: aleksandras@mardentas.lt



Vadybininkas Gintaras Šakalys
Mob. tel.: +370 698 08268
El. paštas: gintaras@mardentas.lt



Inžinierius Arūnas Urbanavičius
Mob. tel.: +370 687 13129
El. paštas: arunas@mardentas.lt



Projektų vadovė Vaida Kirstukaitė 
Mob. tel.: +370 620 77800
El. paštas: vaida@mardentas.lt



Vadybininkas Artūras Kiseliovas
Mob. tel.: +370 698 18984
El. paštas: arturas@mardentas.lt



Administratorė Ženeta Urbanavičienė 
Tel.: +370 5 2337402
El. paštas: info@mardentas.lt


Inžinierius Donatas Reišys
Mob. tel.: +370 687 42180
El. paštas: donatas@mardentas.lt



Inžinierius Artur Jaroslavcev
Mob. tel.: +370 613 11400 
El. paštas: a.jaroslavcev@mardentas.lt



Inžinierius Jaroslavas Brasel
Mob. tel.: +370 698 28220
El. paštas: jaras@mardentas.lt



Neradote informacijos, parašykite mums