Atsiliepimai

Gyd. ortopedė Aušra Pakarklė |
3D rentgeno aparatas „X ERA MF“

Gydytojos odontologės ortopedės Aušros Pakarklės teigimu, kompiuterinės tomografijos labai svarbios, siekiant tiksliai suplanuoti chirurginį, endodontinį gydymą, implantacijos procedūras. Kompiuterinis tomografas „Yoshida X-ERA MF“ leidžia gauti ypatingai tikslius viršutinio bei apatinio žandikaulių ir aplink esančių sričių vaizdus itin greitai, saugiai, su minimalia jonizuojančios spinduliuotės doze. Modernus įrenginys – nepamainomas pagalbininkas šiuolaikinėje odontologijoje, padedantis užtikrinti aukščiausią gydymo kokybę.

play

Gyd. Odontologas Mindaugas Kudelis |
„CJ-Optik Flexion“ mikroskopas

„CJ-Optik Flexion“ yra novatoriškas odontologinis mikroskopas su išskirtine ergonomika, naudojamas plataus spektro odontologinėms paslaugoms, pavyzdžiui, endodontiniame gydyme ar atliekant estetines korekcijas. „Flexion“ yra pirmasis pasaulyje mikroskopas su integruotu LED apšvietimu, skirtu naudoti su 4K DSLM kamera, integruotu „iPad“ tvirtinimu ir medicininiu monitoriumi su maitinimo šaltiniu iš mikroskopo. Patentuota naujoji „MonoGlobe“ judesių sistema leidžia sklandžiai nustatyti mikroskopo galvą į bet kurią padėtį ir užtikrina nepriekaištingą darbo eigą.

play

Gyd. periodontologas Žilvinas Čiužas |
3D rentgeno aparatas „X ERA MF“

Gydytojas periodontologas Žilvinas Čiužas atlieka įvairias chirurgines procedūras, kurioms reikalingas rentgenologinis paciento ištyrimas. Kviečiame pasiklausyti patyrusio specialisto įžvalgų apie jo naudojamą tomografą „X ERA MF“.

play

Gyd. odontologas Audrius Ralys |
Odontologinė sistema „A-dec 500 New“

Gydytojo odontologo Audriaus Ralio, besispecializuojančio dantų protezavime, teigimu, atliekant ilgai trunkančias procedūras, paciento ir gydytojo komfortui užtikrinti labai svarbi ergonomiška odontologinė kėdė. Pasak jo, kėdėje „A-dec 500 New“ pacientas jaučiasi maksimaliai komfortiškai nepriklausomai nuo procedūros trukmės, o patogus ir paprastas įrangos valdymas žymiai palengvina gydytojo darbą.

play