A-dec 500 New

Dailus ir kartu toks palaikantis. Neįtikėtinai prisitaikantis. Nuspėjamas ir intuityvus. Naujasis „A-dec 500 New“ subtiliai pasitraukia į antrą planą, be pauzės reaguodamas į kiekvieną Jūsų judesį. Suteikiantis Jums laisvę susikaupti ties tuo, kas svarbiausia – Jūsų pacientus.

Noriu gauti pasiulymą

Kalba gydytojai

Gydytojo odontologo Audriaus Ralio, besispecializuojančio dantų protezavime, teigimu, atliekant ilgai trunkančias procedūras, paciento ir gydytojo komfortui užtikrinti labai svarbi ergonomiška odontologinė kėdė. Pasak jo, kėdėje „A-dec 500 New“ pacientas jaučiasi maksimaliai komfortiškai nepriklausomai nuo procedūros trukmės, o patogus ir paprastas įrangos valdymas žymiai palengvina gydytojo darbą. Kviečiame pasiklausyti patyrusio specialisto pasakojimo ir sužinoti daugiau apie šios kėdės privalumus.


Optimali prieiga. Ypač plonas paciento kėdės atlošas ir grakštus galvos atlošo profilis palieka daugiau erdvės kojoms po paciento kėde. Vadinasi, galite žemiau nuleisti pacientą ir patogiau pasiekti burnos ertmę kartu išlaikant ergonomišką laikyseną. 

Lanksti integracija. Apgalvotas valdymo sistemos dizainas leidžia integruoti visus odontologinius įrankius, reikalingus Jūsų efektyviam ir tiksliam darbui.

Sumanus valdymas. Integruotos detalės ir lengvai nuspėjami valdymo mygtukai leidžia pasirinkti, aktyvuoti arba išjungti Jūsų odontologinius instrumentus visiškai intuityviai, be papildomo streso. Įrenginio valdymas lieka antrame plane ir leidžia Jums susikaupti tik ties odontologo darbu.

Aukščiausio lygio rūpestis. Preciziškai veikianti hidraulinė sistema tyliai ir švelniai nustato paciento padėtį bei nejuntamai sustoja. Kėdei leidžiantis ar kylant, judesiai atkartoja natūralų paciento judėjimą, todėl jam nebereikia papildomai prisitaikyti prie pasikeitusios padėties. Toks komfortas ir stabilumas leidžia pacientams pajausti aukščiausio lygio priežiūrą ir rūpestį.

Paciento kėdė „A-dec 500”

Plonas ir lankstus nugaros atlošas. Ypač plonas (25 mm) nugaros atlošas leidžia dirbti ergonomiškoje padėtyje – kojos po pacientu, alkūnės ties Jūsų šonais. Nugaros atlošo forma pritaikyta stabiliai apglėbti paciento nugarą ir pečius, o kėdės apmušalai atrodo tarsi pliušiniai.

Dvigubos artikuliacijos, slenkantis galvos atlošas. Priėjimas prie burnos ertmės kampo lemia, ar Jūsų darbo diena bus lengva, ar sudėtinga. Galvos atlošas lengvai reguliuojamas vienu svirtelės paspaudimu, todėl paprasta pasirinkti optimaliausią paciento galvos padėtį.

Ergonomiškas kėdės pagrindo dizainas. Nulenkite porankius ir pasislinkite arčiau paciento. Kėdės pagrindo forma leidžia dirbti arčiau ir išlaikyti natūralią bei patogią darbinę padėtį.

Tvirti, dviejų padėčių porankiai. Prilaiko pacientą kai to reikia ir pasitraukia iš kelio, kai yra nebereikalingi.

Kojų pagrindo pakėlimas. Kai kėdė atsilošia, kojų zona nepastebimai pakyla 9 colius (apie 23 cm), subtiliai sukuriant pojūtį, lyg pacientas būtų lopšyje. Dėl tokios padėties pacientas jaučiasi saugus ir atsipalaidavęs.

Žema kėdės nusileidimo padėtis. Leidžia gydytojui dirbti patogiai, nepriklausomai nuo jo ūgio.

60° paciento kėdės pasisukimas. Leidžia pasukti paciento kėdę po 30° į abi puses nuo centro.Valdymo sistemos „A-dec 500“

Tinkamas padėties nustatymas. Sklandžiai ir tiksliai nustatykite valdymo sistemos padėtį ten kur reikia, ir būkite tikri, kad ji ten ir pasiliks.

Darbas viena ranka. Valdymo sistemos padėčiai nustatyti nereikia jokių pastangų. Pakanka vienos rankos arba piršto – kaip Jums patogiau.

Valdymo sistema pritaikyta tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams. Ją paprasta persukti per kelias sekundes. Centre integruota rankena ir ekranas yra lengvai pasiekiami ir matomi iš abiejų pusių.

Automatinis stabdis. Paimkite už rankenos ir valdymo sistemos alkūnė automatiškai atsifiksuoja. Mes tai vadiname jutikline aktyvacija, bet Jums pakanka jausti kaip be pastangų valdote sistemą.

Diodinis aušinimo indikatorius. Išėmus antgalį iš valdymo sistemos lizdo, automatiškai užsidega diodinis indikatorius ties tuo reguliatoriumi, kuris reguliuoja būtent to antgalio aušinimą vandeniu.

Reguliuojamos antgalių alkūnės. Kiekvieną antgalio alkūnę galima pakreipti norima kryptimi – tiesiog švelniai patraukite antgalį žemyn.

Individuali konfigūracija. Valdymo sistema turi 6 padėtis, taigi galite susidėti praktiškai bet kokią konfigūraciją, apie kurią svajojate: nuo kamerų ir skalerių, iki polimerizavimo lempų ir elektrinių mikrovariklių.

Naujas valdymo pultelis „Deluxe Plus“. Pultelis su prisilietimams jautriu paviršiumi neturi jokių nereikalingų pašalinių elementų ir rodo tik tai, ką reikia, kada reikia, ir būtent tai procedūrai, kurią tuo metu atliekate. Ekraną galima pakreipti žemyn, o alkūnę pasukti norimu kampu.

Kompanijos „W&H“ sukurtas turbininis antgalis „Primea Advanced Air“ specialiai sukurtas darbui tik su „A-dec 500 New“ valdymo sistemomis. Šis apdovanojimus pelnęs antgalis yra pirmasis pasaulyje orinis turbininis antgalis su reguliuojamu apsisukimų skaičiumi nuo 60 000 iki 320 000 aps./min. ir stabiliu gręžimo efektyvumu net didėjant apkrovai. Su vienu tokiu antgaliu galima efektyviai atlikti daug turbininio antgalio funkcijų: atverti ėduonies pažeistas ertmes, be pastangų nupjauti karūnėles ir tiltelius, greitai ir saugiai pašalinti senus kompozitus ar preciziškai nušlifuoti vageles antspaudams.
Dėl apdovanojimus pelniusios „Advanced Air“ technologijos apsisukimų skaičiaus praradimas lieka praeityje. Antgalio galvutėje esantis daviklis nuolat matuoja faktinį grąžto apsisukimų skaičių ties dantimi ir automatiškai reguliuoja oro padavimą į antgalį. Tokiu būdu visą laiką yra išlaikomas stabilus gręžimo efektyvumas.

Specifikacijos

Papildomos „Primea Advanced Air“ savybės:

  • Žiedu išdėstyti pašvietimo diodai LED+ (tik „Primea 500“).
  • Efektyvus aušinimas iš 5 taškų.
  • Du darbiniai režimai: „Sukimo momento“ režimas (automatiškai aktyvuojamas aukštas sukimo momentas) idealus didelio gręžimo efektyvumo reikalaujantiems darbams. „Taktilinis“ režimas (aktyvuojamas švelnus perėjimas į aukštą sukimo momentą) labiausiai tinka subtilumo ir taktilinio pojūčio reikalaujantiems užbaigimo darbams.
  • Maža antgalio galvutė patogesniam darbui.
  • Ergonomiškas ir lengvas.
  • Subtilus taktilinis pajautimas bei tylus darbas.
  • Įbrėžimams atsparus korpusas.
  • Turbininiai antgaliai „Primea Advanced Air“ jungiami prie rankovės per jungtį „Roto-Quick RQ-24“.

Valdymo sistemų tipai

„Continental“ valdymo sistema
Su instrumentais iš viršaus visi instrumentai (net elektriniai) atrodo lengvi. Naujos konstrukcijos alkūnės netempia instrumentų atgal ir mažiau vargina riešą.

Tradicinė valdymo sistema
Su pakabinamais iš apačios instrumentais išlaiko švarią ir neperkrautą aplinką.


Papildoma įranga

Svirtinis kojinis pedalas
Antgalių apsisukimų skaičius valdomas švelniu svirtelės pastūmimu. Net nežiūrint į pedalą intuityviai įjungiamas arba išjungiamas aušinimas vandeniu.

Diskinis kojinis pedalas
Apsisukimų skaičius reguliuojamas spaudžiant diską koja bet kurioje disko vietoje. Turi aušinimo vandeniu įjungimo/išjungimo ir instrumentų prapūtimo mygtukus.

Šviestuvai
Šviestuvas „A-dec 500 LED“ Jūsų darbo vietai suteikia neįtikėtinai daug privalumų. Aiškesnis dantų paviršiaus vaizdas. Mažiau pavargusios ir įsitempusios akys.

Asistento instrumentų alkūnė
Skirta pagelbėti Jūsų asistentui. Rinkitės instrumentų laikiklį su 3 arba 4 vietomis, arba dvigubą laikiklį po 2 vietas. Trumpą arba ilgą instrumentų alkūnę. Automatiniai elektriniai laikikliai ir 15 mm seilių išsiurbimo antgalis. Vakuuminės žarnos „Easy Flex“ sumažina rankų ir riešų įtempimą bei nuovargį.

Spjaudyklė
Keraminė spjaudyklė su programuojamais puodelio pripildymo ir spjaudyklės dubens apiplovimo mygtukais. Pasisuka +/- 90° kampu.

Produkto vadybininkaiDirektorius Andrius Vyčas
Mob. tel.: +370 612 58328
El. paštas: a.vycas@mardentas.ltVadybininkas Artūras Kiseliovas
Mob. tel.: +370 698 18984
El. paštas: arturas@mardentas.lt


Vadybininkas Gintaras Šakalys
Mob. tel.: +370 698 08268
El. paštas: gintaras@mardentas.lt