Apie mus

UAB „Mardentas“ - tai kompanija, atstovaujanti ir parduodanti pasaulyje pripažintų gamintojų odontologinę įrangą, instrumentus bei priemones odontologijai. Siekdamas “klinikos inžinieriaus” reputacijos, UAB „Mardentas“ taip pat teikia ondontologinių klinikų įrengimo paslaugas: įrangos suderinamumo konsultacijas, optimalios investicijos skaičiavimą bei inžinierinius sprendimus.

UAB „Mardentas“ paslaugos yra skirtos ne tik pažangiems profesionalams – odontologams bei klinikoms – vertinantiems solidų servisą bei motyvuotiems vartoti aukščiausios kokybės paslaugas, esančias įrangos pirkimo ir aptarnavimo srityse, bet ir pradedantiesiems specialistams.

Darnus paslaugų spektro vystymas daro kompaniją partauklią potencialiems naujiems partneriams bei atveria galimybes verslo plėtrai į kitų šalių rinkas.

Išskirtiniai privalumai ir paslaugos:

  • Personalizuota pardavimų vadyba ir techninė priežiūra formuoja ilgalaikius kliento ir kompanijos santykius ir pastovią situacijos kontrolę priskiriant personalinį serviso darbuotoją. Periodinė pirktos įrangos patikros paslauga suteikia odontologinėms klinikoms stabilaus funkcionavimo garantijas.
  • Klinikos planavimas ar atnaujinimas – eksperto lygmenyje vykdoma paslauga klientams, ergonominiai įrangos išdėstymo sprendimai, išsamios konsultacijos, technologiniai sprendimai, atliekami technologinių pajungimų brėžiniai.

Solidžia 15 metų patirtimi paremtas kompanijos servisas pasižymi jau įvertintu rinkoje profesionaliu operatyvumu bei atliekamų darbų kokybe.

UAB „Mardentas“ orientuojasi į ilgaliaikius ir abipusiu pasitikėjimu paremtus santykius su klientais, taiko lanksčias atsiskaitymo sąlygas bei dalindamasi patirtimi kuria grįžtamąjį ryšį su lojaliausiais užsakovais.

Plati odontologinės įrangos ir priemonių pasiūla yra kruopščiai atrinkta iš pažangiausių pasaulyje gamintojų produktų linijų.